DUYURULAR

ÜNİVERİSTE - SANAYİ İŞBİRLİĞİ VE ORGANİZASYONU

ANASAYFA | HİZMETLER |
ÜNİVERİSTE - SANAYİ İŞBİRLİĞİ VE ORGANİZASYONU
Üniversiteler de ki araştırmaların; ekonomik değere dönüşmesi, bu araştırmaların sadece masa başında kalmaması, ekonomiye ve insan refahına katkıda bulunması gerekmektedir. Bu bağlamda destek veren kurumlarında projeler de görmek istediği olguların başında üniversite-sanayi işbirliği gelmektedir.

İstanbul Proje bu ihtiyaçtan hareketle kendi bilgi havuzunda bulunan akademisyenlerin Sanayi Projelerinde görev almasını sağlayarak, projelerin teknik altyapısının kuvvetlenmesini yeni oluşumların/fikirlerin daha güçlü bir şekilde hayat bulmasını sağlamaktadır.

 Bu doğrultuda, projelerimizde, 16  farklı üniversiteden 100’un üzerindeki akademisyenle, sonuç odaklı, efektif işbirlikleri kuruyor ve projelerin teknik gereksinimleri doğrultusunda akademisyen sayımızı her geçen gün arttırıyoruz.
İSTANBUL PROJE İstanbul Proje Destek Merkezi Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve diğer ulusal/uluslar arası fonların KOBİ'lere , Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Yerel Yönetimlere ulaştırılması yönünde çözüm olanakları sunan özel bir danışmanlık şirketidir.
İPDM PLAN PROJE DESTEKLEME MERKEZİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Piyalepaşa Bulvarı No:73 ORTADOĞU Plaza  Kat 13 No:28 Şişli, İstanbul
+90 (212) 222 42 82 (pbx)