Türkçe English
PROJELERİNİZE GERİ ÖDEMESİZ FİNANSAL DESTEKLER İÇİN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
İSTANBUL PROJE DESTEK MERKEZİ

Rekabetin ön plana çıktığı günümüz küresel ekonomisinde, firmaların bir adım öne çıkmasını sağlayacak kavramların başında, ARGE, yenilik ve inovasyon kavramları gelmektedir. Bu kavramlara yönelik yatırım yapan firmalar ulusal ve uluslar arası piyasalarda rekabet edebilme gücünü yakalayabilmektedir.

ARGE ve ürün geliştirme yeteneğini yükseltmeden sanayileşme eşiğini atlayamayacak olan ülkemizin, dünya teknolojisini yakalaması için; ürün geliştirebilme, yeni ürünler tasarlayabilme, üretim yöntemi/proses geliştirebilme, yeni yöntemler tasarlayabilme, İş süreci/iş organizasyonu yöntemleri geliştirebilme, yenilerini tasarımlayabilme, teknolojilerin kaynağını oluşturan bilimi üretebilme kabiliyetlerinin olması gerekmektedir.

Bu kavramlara yönelik yatırımlar işletmelere orta ve uzun vadede büyük kazanımlar sağlarken yaşanan süreçlerin zorlu, handikaplı ve en önemlisi yüksek maliyetli olması karar verme süreçlerini etkilemektedir. Bu bağlamda destek veren kurumların Tübitak, Teydeb, Kalkınma Ajansları, Kosgeb'in geri ödemesiz destekleri firmalar için büyük önem taşımaktadır.

İstanbul Proje Destek Merkezi işte bu noktada işletmelerin ARGE süreçlerini yeniden yapılandırmaları için geri  ödemesiz hibe destekleri konusunda ARGE projelerinin yönetimlerini üstlenip, finansal kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.


İletişim Bilgileri
Piyalepaşa Bulvarı No:77
FAMAS Plaza A Blok
Kat:7 D:26 Şişli - İstanbul
+90 212 222 42 82 (pbx)

İstanbul Üniversitesi - Avcılar Yerleşkesi ARGEM Binası 34320 No:320
Avcılar / İSTANBUL
+90 212 691 61 34
info@istanbulproje.net